Skabmavuodjan 2017

Postet av Karasjok Svømmeklubb den 25. Okt 2017

Skabmavuodjan 4. og 5 nov 2017


Med NSFs godkjennelse har Kárášjoga vuodjansearvi/Karasjok svømmeklubb gleden av å
invitere til Skabmavuodjan 2017. Det inviteres også til rekruttstevne.


Skabmavuodjan er et kretsstevne som arrangeres etter NSFs lover og regler. Stevnet er åpent
for utøvere født 2008 og eldre, funksjonshemmede svømmere og masterssvømmere. 

Les mer her Skabmavuodjan 2017


0 Kommentar

Barents Winter Games 2016

Postet av Karasjok Svømmeklubb den 3. Apr 2016

Barents Winter Games 2016 ble arrangert i Murmansk 01.-03.04.16

Fra Karasjok Svømmeklubb deltok Kaia Norbye, Elle Norvang, Kirsten Elisabeth Johansen, Helene Andersen og Oscar Raappana

Fra de tre nordligste fylkene deltok totalt 20 svømmere.

Kaia tok gull på 100 fri, Elisabeth gull på 200 rygg og bronse på 100 rygg, og Oscar bronse på 200 rygg. I tillegg var Kaia og Elisabeth med og tok medaljer på stafetter.


Barents Winter Games 2016 resultater.docx


0 Kommentar

LÅMØ kvalik 2016

Postet av Karasjok Svømmeklubb den 13. Jan 2016

Startliste, LÅMØ kvalik

Øvelse 1. 400m fri, damer

1. Julia Somby 04 Karasjok SK 6.30,54

2. Stine Lise N Somby 04 Karasjok SK 7.04,98

Øvelse 2. 400m fri, herrer

1. Eelis Niittyvuopio 02 Karasjok SK 5.33,16

2. Kurt Mortelmans Somby 05 Karasjok SK 7.46,68

Øvelse 3. 100m bryst, damer

1. Mariela Nordsletta Somby 05 Karasjok SK 2.09,38

Øvelse 4. 100m bryst, herrer

1. Daniel Ailo S Bær 06 Karasjok SK

1. Ivar Aigin Schanche Dalseng 06 Karasjok SK

1. Kurt Mortelmans Somby 05 Karasjok SK

Øvelse 5. 200m bryst, damer

1. Stine Lise N Somby 04 Karasjok SK 3.50,16

2. Julia Somby 04 Karasjok SK 3.51,58

3. Alfhild Vuolab 02 Karasjok SK 4.19,65

4. Bigga Guttorm 00 Karasjok SK

Øvelse 6. 200m bryst, herrer

1. Eelis Niittyvuopio 02 Karasjok SK 3.15,98

Øvelse 7. 50m butterfly, damer

1. Mariela Nordsletta Somby 05 Karasjok SK 50,61

2. Stine Lise N Somby 04 Karasjok SK 53,63

Øvelse 8. 50m butterfly, herrer

1. Kurt Mortelmans Somby 05 Karasjok SK 54,65

Øvelse 9. 100m butterfly, damer

1. Alfhild Vuolab 02 Karasjok SK 1.54,02

2. Bigga Guttorm 00 Karasjok SK

Øvelse 10. 100m butterfly, herrer

1. Eelis Niittyvuopio 02 Karasjok SK 1.25,34

Øvelse 11. 100m rygg, damer

1. Mariela Nordsletta Somby 05 Karasjok SK

Øvelse 12. 100m rygg, herrer

1. Kurt Mortelmans Somby 05 Karasjok SK 1.51,53

2. Elias Midthaug Karikoski 05 Vadsø SK

2. Daniel Ailo S Bær 06 Karasjok SK

Øvelse 13. 200m rygg, damer

1. Julia Somby 04 Karasjok SK 3.30,38

2. Ada Winneberg Heitmann 04 Kirkenes SK

Øvelse 14. 200m rygg, herrer

1. Eelis Niittyvuopio 02 Karasjok SK 3.06,57

Øvelse 15. 200m individuell medley, damer

1. Ada Winneberg Heitmann 04 Kirkenes SK 4.19,84

2. Bigga Guttorm 00 Karasjok SK

Øvelse 16. 200m individuell medley, herrer

1. Eelis Niittyvuopio 02 Karasjok SK 3.04,11

2. Kurt Mortelmans Somby 05 Karasjok SK 4.24,09

3. Elias Midthaug Karikoski 05 Vadsø SK

3. Ivar Aigin Schanche Dalseng 06 Karasjok SK


0 Kommentar

Levert av IdrettenOnline